Skip to content

JACEK WOJDAŁOWICZ

Zdjęcie portretowe JACEK WOJDAŁOWICZ.

63 lata, inżynier mechanik, studia podyplomowe z informatyki oraz z zarządzania oświatą, bezpartyjny. Żona Iwona, córki – Agnieszka i Joanna.

W kadencji 2002-2006 radny Rady Miejskiej, wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej (do 24 marca 2006 r., kiedy to złożył rezygnację z pełnienia tej funkcji). W kolejnej kadencji (2006-2010) wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, członek komisji ekonomiczno-finansowej. Po 4 latach przerwy w listopadzie 2014 roku trzeci raz znalazł się w składzie Rady Miejskiej i komisji ekonomiczno-finansowej.

Hobby: Internet, dobra muzyka (Jarre, Pink Floyd, The Doors, Kitaro, Enya, Enigma, Therion, Lacrimosa, ethno – zwłaszcza rodem z Irlandii i Walii, Norah Jones), dobra książka, dobry film, działalność społeczna, polityka.

Po studiach pracował w przemyśle, m. in. jako technolog i główny mechanik ZNTK Gniewczyna.

W 1989 r. przeniósł się do Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza, gdzie pracował jako technolog Warsztatów Szkolnych oraz nauczyciel przedmiotów zawodowych i informatyki. Po wygraniu konkursu objął od 1 września 2002 funkcję dyrektora szkoły, którą pełnił do końca roku szkolnego 2014/15.

Skip to content